نمایه امکانات

مهمترین ویژگی این مجموعه وجود ارتباطات منطقی بین بخشهای مختلف آن می باشد به این ترتیب که با انجام هرگونه عملیات در هر زیر سیستم، اطلاعات مرتبط با آن در دیگر سیستمها ایجاد یا بروزرسانی می گردد.

مدیریت جامع

 قابلیت تعریف شرکتها و شعبه های متعدد در یک سیستم به منظور نگهداری و پردازش اطلاعات شرکتهای تابعه با استفاده از یک سیستم.
 قابلیت ذخیره سازی اطلاعات زیرسیستم های مختلف در یک سرور و یا سرور های مجزا بدون تداخل یا اشکال در کارایی سیستم.

در یک نگاه

بیش از 10 عنوان محصول در حوزه های مختلف مالی، منابع انسانی و اتوماسیون سازمانی با رویکرد ERP و تحت عنوان سازمان الکترونیک پیوست، پوشش نسبتا جامعی از نیازهای نرم افزاری یک سازمان را فراهم می کند.

مشخصات فنی

این مجموعه نرم افزاری بر پایه تکنولوژی وب و با جدیدترین متد روز دنیا در پلتفرم mvc و زبان c# تهیه و امنیت آن توسط تیم توسعه آمارد آزمایش شده است.

فلسفه ما این است

توزیع فعالیت های مرتبط با مجموعه مالی و اداری در سطح شرکت و سازمان و تمرکز زدایی در مراحل کاربری سیستم موجب میگردد تا سیستم ها از حالت جزیره ای خارج گردیده و بصورت یکنواخت و منطقی در کل سازمان مورد بهره برداری مناسب قرار گیرند.

برخی از مشتریان

در زیر برخی از مشتریان شرکت تحلیلگران آمارد را مشاهده می نمایید.

شهرداری آملمازندران
شهرداری نکامازندران
شهرداری بابلمازندران
شهرداری قائم شهرمازندران

زیر سیستم ها

استقرار و کنترل فعالیت های سیستم ها بر اساس چارت سازمانی شرکت تعریف میگردد و در نتیجه هر کاربر با توجه به موقعیت خود در چارت سازمانی میتواند در این مجموعه ایفای نقش نموده و از زیر سیستم های مورد نیاز خود بهره گیری نماید.
در زیر برخی از زیر سیستم های موجود در نرم افزار جامع را مشاهده می نمایید:

1

نرم افزار جامع حسابداری آمارد

2

نرم افزار امور قرارداد ها

3

نرم افزار اتوماسیون اداری

4

نرم افزار مدیریت بودجه

5

نرم افزار انبار داری

6

نرم افزار حقوق و دستمزد

7

نرم افزار خزانه داری

فرآیند خرید و راه اندازی

برای سفارش و خرید نرم افزار جامع آمارد تنها دو مرحله وجود دارد تا در اختیار شما قرار گیرد.

01

نیاز سنجی

در این مرحله که می توانید از کارشناسان و مشاورن شرکت تحلیلگران آمارد نیز استفاده نمایید نیاز سنجی اولیه برای دریافت بهترین راه کار و اجرایی شدن پروژه انجام می پذیرد تا بستر و نرم افزار های مناسب برای سازمان و یا شرکت شما انتخاب شود.

02

درخواست خرید

بعد از نیاز سنجی و انتخاب بستر مناسب تنها کافیست درخواست خرید نرم افزار جامع آمارد را چه بصورت کتبی و یا پست الکترونیک و یا وبسایت شرکت برای ما ارسال نمایید پس از آن تیم کارشناسان ما تا زمان اجرا شدن نهایی نرم افزار و آموزش های ممکن در کنار شما خواهند بود.

چرا نرم افزار جامع مالی و اداری آمارد؟

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • ایران - مازندران-آمل - بلوار آزادگان - نبش آزادگان 12
  • 011-43270941-3
  • info@amardco.com